Archivi tag: Prof. Eqerem Cabej

66-Si erdhen, si u relatuan dhe si u transformuan (pellazget)?

Qe te mund te flasesh per pellazget eshte e nevojshme te percaktohet me perpara nje pike referimi ne siperfaqen e Tokes dhe nje hark analitik ne aspektin kohor per te pare se cila eshte gjendja e zhvillimit shoqeror te banoreve … Continua a leggere

Pubblicato in histori | Contrassegnato , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Commenti disabilitati