Archivi tag: Orakulli i Dodones

49-Relacionet historike pellazgo-ilire, heleno-epirote dhe relacionet politike greko-shqiptare

(ose ndryshe: kush jemi ne, shqiptaret e sotem, dhe cfare detyre kemi ne historine e njerezimit) Nuk e di sa u kenaqen forumistat e rinj dhe te vjeter me pergjigjen analitike ndaj problemit te te ashtuquajturve rilindas (publikuar ne logoreci.com, … Continua a leggere

Pubblicato in histori | Contrassegnato , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Commenti disabilitati